gyorslinkek
Helyi hírek
Ügyintézés
Legyen a vendégünk
Kössön üzletet nálunk
  
Német nyelv Angol nyelv Magyar nyelv
2019.09
  1. H
  2. K
  3. Sz
  4. Cs
  5. P
  6. Szo
  7. V
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7. 1
  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  1. 9
  2. 10
  3. 11
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  1. 16
  2. 17
  3. 18
  4. 19
  5. 20
  6. 21
  7. 22
  1. 23
  2. 24
  3. 25
  4. 26
  5. 27
  6. 28
  7. 29
  1. 30
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
Egyéni választókerületi képviselő-jelöltek
Nyomtatható verzió Cikk ajánlása


Egyéni választókerületi képviselő-jelöltek a szavazólapon feltüntetett névvel, a Helyi Választási Bizottság által sorsolt sorrendben:

 

01. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Szilágyi András Levente (FIDESZ-KNDP)

2.

Laczik Zoltán (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

3.

Kovalik Sándor (Budaörsi Gazdakör)

4.

Bencsáth Gergely (független)

 

02. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Kovács Richárd (FIDESZ-KDNP)

2.

Némeczki János (Budaörsi Gazdakör)

3.

Monostori-Kalovits Márk (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

 

03. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Albeker László (Budaörsi Gazdakör)

2.

Hauser Péter (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

3.

Császár Margit (független)

4.

dr. Czuczor Gergely (FIDESZ-KDNP)

 

04. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Löfler Dávid (FIDESZ-KDNP)

2.

dr. Tóth Ferenc (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

3.

Jelen Károly (Budaörsi Gazdakör)

 

05. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek sorrendje

1.

dr. Molnár Gábor (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

2.

Káhn János (Budaörsi Gazdakör)

3.

Gáspár Béla (független)

4.

Kapitány Gábor (FIDESZ-KDNP)

 

06. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Bartha Károlyné (Budaörsi Gazdakör)

2.

Luntz Péter (FIDESZ-KDNP)

3.

Dr. Ritter Gergely (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

 

07. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Nagyné Németh Adrienn (Budaörsi Gazdakör)

2.

Czigla Katalin (FIDESZ-KDNP)

3.

Stift Nándor (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

 

08. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Biró Gyula (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

2.

Kisberk Balázs (Budaörsi Gazdakör)

3.

Keller-Deák Kristóf (FIDESZ-KNDP)

 

09. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Farkas Benedek (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

2.

Tomory Géza (FIDESZ-KDNP)

3.

Premecz Enikő (Budaörsi Gazdakör)

 

10. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

dr. Kisfalvi Péter (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

2.

Török István (FIDESZ-KDNP)

3.

Kiss Annamária (független)

4.

Bartos Dávid (Budaörsi Gazdakör)

 


2019-09-10 09:31

Vissza