Egyéni választókerületi képviselő-jelöltek a szavazólapon feltüntetett névvel, a Helyi Választási Bizottság által sorsolt sorrendben:
01. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek
1. |
Szilágyi András Levente (FIDESZ-KNDP) |
2. |
Laczik Zoltán (Budaörs Fejlődéséért Egyesület) |
3. |
Kovalik Sándor (Budaörsi Gazdakör) |
4. |
Bencsáth Gergely (független) |
02. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek
1. |
Kovács Richárd (FIDESZ-KDNP) |
2. |
Némeczki János (Budaörsi Gazdakör) |
3. |
Monostori-Kalovits Márk (Budaörs Fejlődéséért Egyesület) |
03. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek
1. |
Albeker László (Budaörsi Gazdakör) |
2. |
Hauser Péter (Budaörs Fejlődéséért Egyesület) |
3. |
Császár Margit (független) |
4. |
dr. Czuczor Gergely (FIDESZ-KDNP) |
04. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek
1. |
Löfler Dávid (FIDESZ-KDNP) |
2. |
dr. Tóth Ferenc (Budaörs Fejlődéséért Egyesület) |
3. |
Jelen Károly (Budaörsi Gazdakör) |
05. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek sorrendje
1. |
dr. Molnár Gábor (Budaörs Fejlődéséért Egyesület) |
2. |
Káhn János (Budaörsi Gazdakör) |
3. |
Gáspár Béla (független) |
4. |
Kapitány Gábor (FIDESZ-KDNP) |
06. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek
1. |
Bartha Károlyné (Budaörsi Gazdakör) |
2. |
Luntz Péter (FIDESZ-KDNP) |
3. |
Dr. Ritter Gergely (Budaörs Fejlődéséért Egyesület) |
07. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek
1. |
Nagyné Németh Adrienn (Budaörsi Gazdakör) |
2. |
Czigla Katalin (FIDESZ-KDNP) |
3. |
Stift Nándor (Budaörs Fejlődéséért Egyesület) |
08. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek
1. |
Biró Gyula (Budaörs Fejlődéséért Egyesület) |
2. |
Kisberk Balázs (Budaörsi Gazdakör) |
3. |
Keller-Deák Kristóf (FIDESZ-KNDP) |
09. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek
1. |
Farkas Benedek (Budaörs Fejlődéséért Egyesület) |
2. |
Tomory Géza (FIDESZ-KDNP) |
3. |
Premecz Enikő (Budaörsi Gazdakör) |
10. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek
1. |
dr. Kisfalvi Péter (Budaörs Fejlődéséért Egyesület) |
2. |
Török István (FIDESZ-KDNP) |
3. |
Kiss Annamária (független) |
4. |
Bartos Dávid (Budaörsi Gazdakör) |